יום חמישי, 25 בספטמבר 2008

קנדי… בוי?!

טוב, אני חייבת להודות, כששמעתי את השם הזה בהתחלה, חשבתי ישר שזאת איזו סדרת שיאל, ברצינות, "Candy☆Boy"?
לא העלתי על דעתי לצפות בזה אפילו.

האמת שרק לפני שבוע שמתי לב שמישהו שאני מכירה צופה בזה, ושאלתי אותו אם זה מהנה, הוא השיב לי שכן, אבל גם אז לא ממש התחשק לי לנסות.
רק אתמול מאוחר בלילה חבר יותר קרוב אמר לי שהוא צופה בזה, ושכדאי לי גם.
אחרי שהוא הוסיף שזה אינססט בין שתי תאומות בכלל הרמתי גבה והרגשתי שאני חייבת לצפות בזה. אז ניסיתי, למה לא?קודם כל אני רוצה להבהיר שאין פה יורי, רק שוג'ו איי. ואמנם שמעתי מכמה אנשים שהם לא אהבו את זה מהסיבות שלהם, אבל אישית, אני חושבת שהנושא, במקרה הספציפי הזה, והביצוע שלו, הם אחד המתוקים.
תוך רגעים ספורים התאהבתי בשתי הגיבורות, יוקי וקאנה, כל אחת עם האופי השונה שלה, ומערכת היחסים התמימה-לא תמימה שלהן הקסימה אותי.

הן מרשות לעצמן להתנהג איך שהן רוצות לעיני הצופים בלבד, אבל כלפי חוץ כמובן שהן לא נותנות לכלום לדלוף, גם לא מול חברותיהן הטובות.
מצא חן בעיניי גם שכל הזמן רואים את תגובות עוברי האורח התמימים לגבי ההתנהגות של הדמויות, אם הן מרימות את הקול שלהן פתאום או עושות משהו מוזר. בסדרות אחרות מצאתי את עצמי שואלת "למה אף אחד לא מגיב?"

אני בטוחה שרובנו חושבים בערך אותו דבר על כל נושא גילוי העריות, אבל מעולם לא יצא לי לחשוב על גילוי עריות בין שתי אחיות.
כשאני מסתכלת על זה בסדרה כמו קנדי בוי, זה פתאום מרגיש לי הכי נכון בעולם, פשוט בגלל שזה עשוי שם כל כך יפה. זה פשוט נראה כל כך מסקרן, ובנוסף לרצון להמשיך לצפות בסדרה בגלל הרומנטיקה (כמו בהרבה סדרות), אני סקרנית לראות מה יהיה עם שתיהן.

בקיצור, אהבתי. אהבתי מאד.
זה המתיק לי את היום.

תגובה 1:

 1. אני פשוט לא הבנתי שהם אוהבות אח את השניה לא כאחריות.
  פשוט לא נקלט, היה נראה לי הכל די טבעי, עד שעומר אמר לי באיזשהו קטע שאני אמורה להשלים את הסצנה לנשיקה (משהו בתחביר פה לא הגיוני לי).

  נו, טוב. זה רק אני.

  אני אנסה להשלים את ההודעה הזאת למשהו שפוי יותר בקרוב.

  נ.ב. יש לי רעיון לקליפ עם הסדרה הזאת D: עם השיר וניל של סיון שביט.
  גם שם לא הבנתי שהשיר על לסביות, אגב.

  השבמחק